Wytrzymałe pilniki do paznokci - postaw na jakość!

Wydaje się, że sprawa jest prosta, jednak… Kiedy mamy się zdecydować na zakup czy użycie konkretnego pilnika, mamy sporo obaw. Nie chcemy uszkodzić, rozdwoić płytki, przeciąć skórki. Poza tym coraz więcej produktów traci na jakości i nie wystarcza już nawet na dokończenie jednej, pełnej stylizacji. Warto korzystać z dobrych, bezpiecznych i wytrzymałych pilników do paznokci od sprawdzonych producentów. Wytrzymałe pilniki, czyli jakie? Odpowiedź przychodzi po wypróbowaniu produktów od Nail4u. Nasze pilniki mają zaszczytną opinię jednych z najbardziej wytrzymałych na rynku.

Pilniki kosmetyczne od Nail4u cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, które same wykonują mani- i pedicure, jak i wśród profesjonalnych kosmetyczek pracujących w dobrze prosperujących gabinetach kosmetycznych. Marka Nail4u powstała z myślą o stworzeniu pilników, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających stylistek. Wszystkie nasze produkty zostały opracowane przy współpracy z profesjonalistami branży usług kosmetycznych.

Oferujemy Państwu trzy serie produktów dobrych i wytrzymałych pilników do paznokci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy gamę pilników o zróżnicowanych gradacjach, kształtach i kolorach. Dajemy możliwość wyboru tego produktu, który w pełni spełnia oczekiwania i wymagania.

Wytrzymałe pilniki z serii Premium to połączenie najlepszych właściwości pozostałych z serii oraz wyjątkowego, nowoczesnego designu. Pilniki tej serii sprzedawane są w specjalnym opakowaniu wielokrotnego użytku. Na opakowaniu jest miejsce na imię Klientki, stąd też produkt można użyć kilkakrotnie, zachowując zasady higieny. Pilniki Premium zostały stworzone z myślą o gabinetach kosmetycznych, gdzie przywiązuje się uwagę do jakości, estetyki i dokładności. Druga seria pilników nosi nazwę Basic. Pilniki te posiadają charakterystyczny wygląd ze srebrnym logo na na czarnym tle. Przeznaczone do użytku jednorazowego – bardzo dobra cena w stosunku do jakości! Trzecia seria Color – wytrzymałe, ostre pilniki o wysokiej ścieralności. Przeznaczone do zadań specjalnych, polecane do prac na akrylach, żelu czy zrogowaciałym naskórku. Wszystkie pilniki z trzech serii występują w kształtach: łódka, trapez, banan oraz prosty.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, bo naprawdę warto. Wytrzymałe pilniki marki Nail4u w rozsądnych cenach można zakupić w naszym sklepie internetowym. Dostępne tam są również inne produkty do stylizacji paznokci.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas