Bloczek polerski do paznokci - Wybierz produkty najwyższej jakości

Nail4U posiada bardzo bogatą ofertę bloczków polerskich do paznokci. Jeśli szukasz produktu, który jest wytrzymały, elastyczny, poręczny i przede wszystkim się nie sypie – wybierz bloczek z naszej oferty.

Jakie bloczki znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy trzy rodzaje:

W zależności od potrzeb naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopasować bloczki. Już teraz sprawdź szczegółową ofertę każdego z bloczków lub skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.

Nail4U - Bogata oferta detaliczna i hurtowa

Nasza oferta bloczków i pilników kosmetycznych jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do sprzedaży hurtowej. W zależności od rodzaju, cena może się różnić. Osoby prywatne zapraszamy na naszą stronę internetową, natomiast klientów hurtowych, do logowania się na stronie lub do nawiązania kontaktu z firmą Nail4U.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas