Nail4u to marka, która powstała z myślą o najbardziej wymagających stylistkach. Poprzez nasze produkty pragniemy zaspokoić potrzeby i wymagania, jakie przed nami stawiają Klienci z całej Unii Europejskiej. Oferujemy pilniki wyłącznie najlepszej jakości. Takie, które idealnie nadają się do salonów kosmetycznych, ale również świetnie sprawdza się w przypadku stylizacji paznokci w warunkach domowych. Nasze pilniki zostały stworzone na miarę oczekiwań zawodowych mani- i pedicurzystek. Każdy produkt został opracowany przy współpracy z profesjonalistami z branży kosmetycznej.

Szeroka gama pilników do stylizacji paznokci

Nasz hurtownia posiada bardzo bogaty asortyment produktów. W ciągłej sprzedaży posiadamy pilniki kosmetyczne w 3 seriach o różnych kształtach i gradacjach. Produkujemy także pod indywidualne potrzeby innych marek. Nasze pilniki doceniane są przez profesjonalne salony kosmetyczne, klientki indywidualne oraz znane marki na rynku. Zależy nam na jak najlepszej opinii.

Testy przeprowadzane przez najlepsze stylistki w kraju pokazały, że wszystkie nasze produkty możemy śmiało nazwać ostrymi pilnikami do paznokci. Należy pamiętać, że ostry w tym przypadku nie znaczy niebezpieczny! Dobry pilnik do paznokci to taki, który jest ostry w momencie, w którym ma taki być. Nasze pilniki, używane w odpowiedni sposób nie skaleczą, nie przytną, nie zrobią krzywdy. Krawędzie naszych produktów są odpowiednio przycięte i zabezpieczają przed skaleczeniem. Jednocześnie powierzchnia ścierna jest na tyle ostra i wytrzymała, że pilnik od Nail4u świetnie poradzi sobie podczas pracy np. na twardej masie akrylowej lub żelowej. Największy nacisk kładziemy przede wszystkim na jakość, ale zwracamy uwagę również na design i estetykę. Tworzone przez nas produkty są unikatowe na rynku. Jako jedyne mają pięknie zdobione, tłoczone logo, które wpływa na ocenę prestiżu Waszej pracy.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas