Pilniki kosmetyczne producent

Współczesny rynek usług kosmetycznych jest przepełniony mnóstwem produktów: lakierów, pilników, zdobień i innych. Każda kosmetyczka czy osoba wykonująca manicure potrzebuje artykułów najwyższej jakości, pilników kosmetycznych od sprawdzonych producentów. Nail4u to marka stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Proponujemy szeroki wybór artykułów do stylizacji paznokci w atrakcyjnych cenach.

Pilniki kosmetyczne producent. Sprawdzona jakość

Szukasz wytrzymałych pilników do paznokci? Jeśli tak, koniecznie poznaj naszą markę. Nail4u to połączenie jakości, stylu i elegancji. W sprzedaży proponujemy trzy serie pilników. Jednorazowe pilniki do paznokci z serii Basic, które wyróżnia dobry stosunek jakości do ceny. Produkty z serii Color, czyli aż 64 rodzaje pilników, które idealnie nadają się do najcięższych prac, na przykład na masach akrylowych czy żelowych. Seria Premium to najbardziej ekskluzywna z trzech serii. Przeznaczona do użytku wielokrotnego ze względu na opakowanie w zestawie. Idealnie prezentować się będzie w damskiej torebce.

Wszystkie produkty pakujemy w jednorazową folię, dzięki czemu osoba pracująca z pilnikiem wie czy pilnik mógł być wcześniej używany.

Jako producent pilników kosmetycznych, oferujemy produkty, które doceniane są przez profesjonalne gabinety kosmetyczne. Produkty naszej marki spełniają oczekiwania i standardy współczesnego rynku kosmetycznego. Zachęcamy do zakupu pilników do paznokci. Można je znaleźć w sklepie internetowym, gdzie dostępne są też inne produkty kosmetyczne. Gwarantujemy szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy! Wybierz produkt, który uważasz za najlepszy!

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas