Nail4u – sprawdzony producent pilników do paznokci

Branża kosmetyczna intensywnie się rozwija. Powstaje coraz więcej gabinetów SPA, odnowy biologicznej, salonów kosmetycznych. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na specjalistyczne produkty i akcesoria kosmetyczne. Staramy się aby nasz asortyment cały czas się powiększał – chcemy w pełni zadowalać naszych Klientów towarem najwyższej jakości.

Nail4u to prestiżowa marka, która słynie z trzech serii unikatowych pilników do paznokci. Oprócz produktów sprzedawanych pod własną marką, oferujemy możliwość wybrania spośród szerokiej gamy produktów (wykraczającej poza 3 autorskie serie) pilników, które możemy produkować dla innych marek. Tak wybrane pilniki wysokiej jakości mogą mieć tłoczone lub nadrukowane logo marki z którą współpracujemy, mieć unikatowy na rynku kolor oraz różne gradacje i kształty. Przez to, że wszystkie nasze produkty łączy funkcjonalność, estetyka, higiena oraz trwałość, każda marka może znaleźć pilnik kosmetyczny odpowiadający jej oczekiwaniom. Widząc nasze produkty, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Profesjonalistki dla swoich klientek wybierają obecnie jedynie pilniki jednorazowego użytku (u nas seria Basic). Jednorazowe równa się bezpieczne i jest zgodne z normami BHP. Dodatkowo, nasze pilniki (nawet te jednorazowe) zamykamy w folię jednorazowego użytku, aby nie było wątpliwości, że otwarty pilnik to użyty wcześniej pilnik. Używając jednorazowych pilników do paznokci od Nail4u masz pewność, że jeden pilnik wytrzyma pracę z jedną klientką aż do końca stylizacji. Co w przypadku konkurencyjnych produktów nie jest już tak oczywiste.

Wytrzymałe pilniki i piłowanie staje się lepsze

Chcąc w prawidłowy sposób dbać o swoje paznokcie, należy korzystać z profesjonalnych produktów od sprawdzonych producentów. Nasze pilniki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Marka Nail4u powstała w oparciu o potrzeby stworzenia profesjonalnych pilników dla zawodowych mani- i pedicurzystek, które nie zawiodą stylistki nawet w najcięższych zadaniach.

Zachęcamy do zakupu jednorazowych pilników do paznokci, jak i tych wielokrotnego użytku. Oczywiście pilniki wielokrotnego użytku zalecamy stosować tylko na jednej osobie. Taki pilnik z serii Color lub Premium pięknie wygląda i świetnie prezentuje się w damskiej torebce. Wszystkie produkty znajdziecie w sklepach stacjonarnych i internetowych naszych partnerów. W celu zamówień hurtowych prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem hurt@nail4u.pl. Gwarantujemy szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas