Pilniki do paznokci w najwyższej jakości

Wydaje się, że sprawa jest prosta, jednak… Kiedy mamy się zdecydować na zakup czy użycie konkretnego pilnika, mamy sporo obaw. Nie chcemy zniszczyć płytki paznokcia, rozdwoić jej, przyciąć, zniszczyć skórek. Poza tym wiele pilników na rynku ze względu na słabą jakość, zniszczy się zanim w pełni dokończysz jedną stylizację. A co dopiero gdy chcemy korzystać z naszego pilniczka wielokrotnie? Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych, dobrych pilników do paznokci. No tak, ale dobre pilniki, czyli jakie? Metalowe? To już przeżytek… Szklane? Drogie… Pozostają nam produkty papierowe z różnymi dodatkami - bo najtańsze i dodatkowo najbardziej ekologiczne. Niestety w związku z tym, że na polski rynek trafiają często produkty trzeciego, a nawet czwartego sortu, możemy znaleźć wielu przeciwników papierowych pilniki do paznokci. Nasza marka wychodzi im naprzeciw i ostatecznie obala tezę, iż pilniki papierowe nie radzą sobie z najcięższymi zadaniami przy pracy z paznokciami. Papier wysokiej jakości, kurund z domieszką PU, mocna baza PVC, a wszystko idealnie docięte i sterylnie zapakowane. Dzięki tym właściwościom oraz wielu zabiegom jakie poddawane są nasze najlepsze serie pilników kosmetycznych, śmiało stajemy w szranki z producentami pilników produkowanych ze szkła czy metalu. Nail4u proponuje szeroki wybór wytrzymałych pilników kosmetycznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pilniki kosmetyczne do akrylu i żelu - szeroki wybór

Oferujemy Państwu trzy serie produktów bardzo dobrych pilników do paznokci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży, stworzyliśmy gamę pilników o zróżnicowanych gradacjach, kształtach i kolorach.Dajemy możliwość wyboru tego produktu, który w pełni spełnia oczekiwania i wymagania.

Pilniki z serii Basic to w klasie pilników jednorazowych produkty najwyższej próby. Pilniki te posiadają charakterystyczny wygląd ze srebrnym logo na na czarnym tle. Ich cechą dominującą jest bardzo dobra cena w stosunku do jakości!

Seria Color to wytrzymałe, ostre pilniki o wysokiej ścieralności. Przeznaczone do zadań specjalnych, polecane do prac na hybrydzie, żelu, a nawet akrylu. Świetnie sobie poradzą także ze zrogowaciałym naskórkiem.

Wytrzymałe pilniki z serii Premium to połączenie najlepszych właściwości pozostałych z serii oraz wyjątkowego, nowoczesnego designu. Pilniki Premium sprzedawane są w specjalnym opakowaniu wielokrotnego użytku. Na opakowaniu jest miejsce na imię Klientki, stąd też produkt można użyć kilkakrotnie, zachowując zasady higieny. Pilniki Premium zostały stworzone z myślą o gabinetach kosmetycznych, gdzie przywiązuje się uwagę do jakości, estetyki i dokładności. Wszystkie pilniki jakie produkujemy występują w kształtach: łódka, trapez, banan oraz prosty oraz w różnych gradacjach.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas