Pilniki do paznokci - jakość i piękno bez kompromisów

W ofercie naszych produktów do paznokci znajdziesz przede wszystkim pilniki do paznokci. Co wyróżnia nas spośród licznych sklepów i hurtowni? Posiadamy pilniczki i bloki do paznokci, które są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pilniki BASIC, stylowe serie COLOR i PREMIUM, proekologiczne, drewniane NATURAL Slim nadadzą się do każdego salonu kosmetycznego, hurtowni czy klienta indywidualnego. Szukasz produktów, które zachwycają swoim niepowtarzalnym i prestiżowym designem, a jednocześnie są niewiarygodnie wytrzymałe i elastyczne? Koniecznie zapoznaj się z ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym Nail4U.

Nail4U - gwarancja bezpieczeństwa i atrakcyjnych cen

Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem. Każdy pilnik po produkcji zostaje indywidualnie zapakowany, a dopiero później jest pakowany w zbiorcze opakowania. Pozwala to zabezpieczyć każdy produkt przed uszkodzeniami, a także zapewnić przepływ powietrza, dzięki czemu nie zapewniamy drobnoustrojom warunków do rozwoju. Zapraszamy do nawiązywania współpracy.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas