Pilniki kosmetyczne do paznokci - obowiązkowe narzędzie każdej manicurzystki

Jeśli zajmujesz się profesjonalną stylizacją paznokci, na pewno doskonale wiesz, jak ważne w tych czynnościach są dobre pilniki do paznokci. Bez tego produktu nie jest możliwe wykonanie prawidłowego i estetycznego manicure. Pilniki do paznokci używane są na początku tworzenia każdej stylizacji, bez względu czy będzie to manicure klasyczny, hybrydowy, akrylowy czy żelowy. Dzięki pilnikom możemy odpowiednio opiłować paznokcie i nadać im oczekiwany kształt. Dlatego warto korzystać z profesjonalnych produktów od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą pilników do paznokci wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach.

Nail4u to prestiżowa marka, która powstała z myślą o zapotrzebowaniu rynku usług kosmetycznych. Tworzymy produkty, które w stu procentach spełniają oczekiwania profesjonalnych mani-i pedicurzystek, ale także osób, które samodzielne dbają o swoje paznokcie. Nasze pilniki to najwyższa jakość wykonania pod każdym względem. Odznaczają się wytrzymałością, świetnie sprawdzają się na różnych rodzajach paznokci, nie niszczą naturalnej płytki. Pilniki marki Nail4u zdecydowanie można określić mianem dobrych pilników, które wypracowały sobie pozytywną opinia wśród wielu salonów kosmetycznych i Klientów detalicznych.

Pilnik do akrylu - jaki wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj pilnika użyć, chętnie służymy swoim doświadczeniem i pomocą. Produkty w naszej hurtowni zostały stworzone we współpracy z fachowcami branży kosmetycznej, dlatego są w pełni bezpieczne. Dysponujemy pilnikami kosmetycznymi, które doskonale nadają się do manicure klasycznego oraz pracy na masie akrylowej czy żelowej. Pilniki gruboziarniste polecane są w szczególności do sztucznych paznokci – tipsów, średnioziarniste idealne do nadawania kształtu paznokciom naturalnym, jak i nadbudowanym przy pomocy akrylu lub żelu UV, natomiast drobnoziarniste doskonałe są do naturalnej płytki, nie powodując jej uszkodzeń.

Nail4u prezentuje trzy serie pilników do paznokci: Premium, Basic oraz Color. Każda z serii łączy w sobie wysoką jakość produktów, nowoczesny design, wytrzymałość i higienę. Pilniki występują w sprzedaży hurtowej bądź też detalicznej. Można zapoznać się z asortymentem poprzez sklep internetowy i stronę www. Serdecznie zapraszamy i życzymy wyjątkowych zakupów. Nail4u to m.in. pilniki do akrylu, mani-i pedicure, które pokochasz od pierwszego użycia.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas