Pilniki kosmetyczne sprzedaż hurtowa

Jesteś kosmetyczką i pracujesz w profesjonalnym salonie kosmetycznym? A może wykonujesz stylizacje w domu? Poznaj nasze pilniki kosmetyczne dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Proponujemy szeroki wybór produktów do stylizacji paznokci. Pilniki kosmetyczne powstały z myślą o mani-i i pedicurzystkach, dlatego mają spełniać ich oczekiwania i wymagania. Poznaj naszą ofertę i wybierz pilniki idealne pilniki dla siebie i swoich klientek.

Dobre pilniki do paznokci. Marka dla wymagających

Nail4u to marka, która intensywnie rozwija się na rynku usług kosmetycznych. To nowe spojrzenie na pilniki kosmetyczne. Nasze produkty to połączenie jakości i stylu, co przekłada się na wysoki standard użytkowania. Marka składa się z trzech wyjątkowych serii. Pierwsza z nich – seria Basic to jednorazowe pilniki kosmetyczne, których podstawową cechą jest dobry stosunek jakości do ceny. Pilniki wykazują dobre właściwości ścierne i ostrości. Idealne do jednej, pełnej stylizacji, jednak ich wytrzymałość i design ustępuje pozostałym seriom. Serię Color tworzą aż 64 produkty, które przeznaczone są do wykonywania najcięższych prac, na przykład na masach akrylowych, żelowych czy tipsach. Seria Premium jest najbardziej ekskluzywną serią marki Nail4u. Łączy w sobie jakość serii Color oraz styl i estetykę na poziomie do tej pory niedostępnym dla pilników kosmetycznych. Pilniki wszystkich serii zapakowane są w jednorazową folię od razu po wyprodukowaniu. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Nie wiesz, na jaki pilnik kosmetyczny się zdecydować? Chętnie pomożemy w wyborze, doradzimy, podpowiemy. Jesteśmy do usług wszystkich naszych klientów. Poznaj naszą hurtownię pilników do paznokci. W sprzedaży hurtowej pilniki kosmetyczne najwyższej jakości. U nas znajdziesz wszystko, co potrzebne do rzetelnej stylizacji paznokci. Zapoznaj się z naszą ofertą wytrzymałych pilników kosmetycznych oraz pozostałych produktów. Zapraszamy na zakupy. Znajdziesz nas w Internecie. Pilniki kosmetyczne w sprzedaży hurtowej w atrakcyjnych cenach!

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas