Pilniki do paznokci producent - dbamy o bezpieczeństwo

Firma Nail4U w szczególności dba o bezpieczeństwo swoich Klientów. Jesteśmy producentem pilników do paznokci, które są pakowane od razu po produkcji. Dzięki indywidualnemu pakowaniu pilniki są maksymalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem, ale jednocześnie oddychają i nie tworzą korzystnych warunków dla drobnoustrojów.

Pilniki do paznokci Nail4U - bogata oferta

Posiadamy bardzo różnorodną ofertę pilników do paznokci, a także bloczków polerskich i innych akcesoriów. Jeśli prowadzisz swoją własną firmę kosmetyczną lub cenisz sobie najwyższą jakość, design i innowacyjność produktów do paznokci – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy:

  • pilniki natural slim,
  • pilniki basic,
  • pilniki color,
  • pilniki premium,
  • bloki smart,
  • bloki candy,
  • bloki classic.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty oraz do nawiązywania współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas