Pilniki do paznokci wysokiej jakości

Pragniesz cieszyć się pięknymi paznokciami z oryginalnym manicure? Wszystko jest możliwe, wystarczy skorzystać z profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór pilników kosmetycznych. To od nich zależy najwięcej. Dzięki dobrym pilnikom możemy m.in. zmatowić płytkę, spiłować masy kosmetyczne czy nadać płytce odpowiedni kształt. Pilniki do paznokci wysokiej jakości to podstawa do wykonania estetycznego manicure. Jeśli szukasz takich produktów i stawiasz właśnie na jakość, wytrzymałość, ale przed wszystkim bezpieczeństwo pracy z pilnikiem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dysponujemy licznymi pilnikami o różnych wzorach, kształtach i gradacjach. Bazujemy na tym, co najtrwalsze i najlepsze.

Poznaj Nail4u. To wyjątkowa marka pilników do paznokci w trzech prestiżowych seriach. Od jednorazówek spełniających kryterium 1 pilnik = jedna, pełna stylizacja (seria Basic), przez najbardziej wytrzymałe pilniki do zadań specjalnych (seria Color), aż po najpiękniejsze pilniki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie (seria Premium).

Wybierz pilnik, który spełnia Twoje oczekiwania

Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą hurtową lub detaliczną produktów do stylizacji paznokci. Dzięki bogatemu asortymentowi każda klientka ma prawo wyboru tego pilnika, który najbardziej przypadł jej do gustu i który spełnia w pełni jej oczekiwania. Nail4u to pilniki do paznokci wysokiej jakości, które cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią wśród prestiżowych gabinetów kosmetycznych. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi pilnikami, zapraszamy do sklepu internetowego, gdzie można zapoznać się z całą gamą produktów. Oferujemy dobre, wytrzymałe pilniki w atrakcyjnych cenach. Sprawdź i się przekonaj.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Oferta detaliczna
Oferta hurtowo-gabinetowa
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
O nas